Logo Tyfloświat

Poszukujemy osób chętnych do współtworzenia portalu, jeżeli jesteś zainteresowana/y pracą w dynamicznym zespole, Twoją pasją są nowinki tyflotechnologiczne, lubisz przelewać swoje myśli na papier, nie boisz się wyzwań, odpowiedz na poniższe ogłoszenie rekrutacyjne i dołącz do nas!

Redaktor czasopisma oraz portalu Tyfloświat

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Czas trwania umowy: Trzymiesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia

Liczba wakatów: 1

Wykształcenie: minimum wyższe zawodowe

Opis stanowiska pracy:

Miejsce pracy: Warszawa/Kraków/praca zdalna

Jeśli wysyłasz swoje zgłoszenia masowo, gdzie się tylko da i na obojętne stanowisko – nie trudź się, oszczędź swój i nasz czas, NIE PRZYSYŁAJ SWOJEJ OFERTY!

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku redaktora czasopisma i portalu Tyfloświat będzie należało m.in.:

  • współpraca z producentami oraz dystrybutorami oprogramowania i sprzętu komputerowego dla osób niewidomych w celu pozyskania informacji na potrzeby funkcjonowania portalu internetowego „Tyfloświat”,
  • współpraca z organizacjami działającymi na rzecz osób z dysfunkcją wzroku w celu pozyskania informacji na potrzeby funkcjonowania portalu,
  • redagowanie informacji zamieszczanych w portalu internetowym „Tyfloświat”,
  • pozyskiwanie autorów oraz tematów do portalu,
  • dbałość o wysoki poziom merytoryczny publikacji zawartych w portalu,
  • współpraca z pozostałymi redaktorami oraz redaktorem naczelnym, prowadzącym Wydawnictwo przy autoryzacji i nadaniu ostatecznego kształtu publikowanych materiałów..

Rekrutacja na stanowisko redaktora będzie przebiegać czteroetapowo:

ETAP I: Złożenie aplikacji w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie.

ETAP II: Fundacja skontaktuje się z wybranymi osobami i przekaże im zadanie do wykonania (przygotowanie newsa i artykułu związanego z tematyką portalu) i odesłania do Fundacji.

ETAP III: Po poddaniu ocenie nadesłanych prac wybrane osoby zostaną poproszone o udzielenie telefonicznej odpowiedzi na pytania z zakresu tyfloinformatyki.

ETAP IV: Wybrane osoby zostaną zaproszone na końcową rozmowę kwalifikacyjną.

Wymagania

  • rozległa wiedza z dziedziny technologii dostępowych dla osób z dysfunkcją wzroku,
  • sprawne posługiwanie się językiem polskim,
  • biegła obsługa komputera (MS Office – Excel, Word, Outlook, Powerpoint),
  • wysoka kultura osobista, skrupulatność oraz sumienność w realizacji prac,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność, samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy redaktorskiej lub dziennikarskiej będzie dodatkowym atutem.

Oferty zawierające CV, list motywacyjny oraz odpowiedzi na pytania, zamieszczone poniżej, prosimy przesyłać na adres: joanna.piwowonska@tyfloswiat.pl.

Aplikacje bez odpowiedzi na pytania selekcyjne nie będą rozpatrywane.

Pytania selekcyjne

  1. Opisz proszę (w punktach), co należało do Twoich obowiązków w miejscach, w których pracowałeś/pracowałaś, wyszczególnionych w CV (jeżeli dotyczy)
  2. Dlaczego chciałbyś z nami pracować?
  3. Opisz proszę kroki, jakie podjąłbyś/podjęłabyś w celu zwiększenia zainteresowania czytelnika portalem i czasopismem?
  4. Jakiego wynagrodzenia się spodziewasz na takim stanowisku? Proszę o podanie konkretnej kwoty brutto lub “widełek”.

Termin nadsyłania ofert: 14 sierpnia 2014 r, godzina 16:00

Dołącz do nas!!!

Partnerzy

 Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego                     Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Back to top