Logo Tyfloświat

Logo TescoSerwis internetowy Tesco Ezakupy, dostępny pod adresem ezakupy.tesco.pl, pozwala na zrobienie zakupów przez Internet. Zakupy z wykorzystaniem serwisu on-line Tesco to wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy. Oferujemy tysiące produktów, od świeżej żywności, produktów mrożonych i napojów do kosmetyków, chemii domowej oraz innych przedmiotów niezbędnych w domu, np. małe AGD.

Dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas produkty były rzetelnie przedstawione na stronie internetowej. Codziennie przybywa produktów, których opis w katalogu zawiera nie tylko zdjęcie, nazwę i cenę, ale także informacje o składzie, przeznaczeniu czy, w przypadku produktów użytkowych, parametrach technicznych. Nie musisz już wyszukiwać tych informacji w Internecie i martwić się o ich zgodność ze stanem faktycznym, ani martwić się, że zbyt małe litery na etykiecie uniemożliwią Ci zapoznanie się z jej treścią.

W Tesco Ezakupy oferujemy niskie ceny jak w hipermarkecie, szeroki asortyment oraz wiele promocji. Naliczamy także punkty Clubcard.

Każda z osób zaangażowanych w Twoje zakupy stara się zapewnić Ci jak najlepszą obsługę i jakość. Nasi przeszkoleni pracownicy wybierają zawsze produkty najświeższe i mające najdłuższą datę przydatności. Ciężkie produkty kładą na dno, tak aby niczego nie zgnieść. Produkty przechowywane są w kontrolowanych, klimatyzowanych warunkach – również w naszych samochodach dostawczych.

W Tesco Ezakupy istnieją cztery możliwości wyszukania produktów: klikając w odpowiednie działy, używając okienka wyszukiwarki, z listy „Poprzednio zakupione” – narzędzia, które zapamiętuje wszystkie produkty, jakie zakupiłeś wcześniej, oraz spośród produktów promocyjnych.

Aby wyszukać aktualne promocje, skorzystaj z zakładki „Promocje”.

Nasza strona internetowa skonstruowana jest tak, aby użytkownicy posługujący się programami odczytu ekranu byli w stanie wygodnie zlokalizować to, co jest im potrzebne i bezproblemowo dokonać zakupów, także z poziomu urządzeń mobilnych. Jak wyglądają one w praktyce? Możesz dowiedzieć się tego z podcastu „Ezakupy w Tesco”, nagranego przez redakcję Tyflopodcastu, lub po prostu przekonać się osobiście, wchodząc na stronę ezakupy.tesco.pl.

Nasz Dostawca dostarczy zakupy pod same drzwi Twojego mieszkania. Będzie także służyć pomocą w omówieniu i wskazaniu Ci konkretnych produktów z zamówienia. Dostawa zakupów dostępna jest w dwugodzinnych przedziałach czasowych od godz. 8.00 do 22.00, 7 dni w tygodniu.

Koszt dostawy wynosi od 0,98 zł do 9,98 zł i zależy od terminu i miasta dostawy. Koszty dostawy dla danego miasta i poszczególnych terminów pokazane są w sekcji „Zarezerwuj termin dostawy”. Możesz je sprawdzić po zarejestrowaniu się na stronie Ezakupów.

W Tesco Ezakupy możesz wybrać płatność on-line lub zapłacić kartą przy odbiorze. W obu przypadkach nie będziesz obciążony opłatą za zakupy, zanim zostaną one dostarczone.

Rozmyśliłeś się co do zamówionego produktu? Przypomniałeś sobie, że czegoś nie kupiłeś? W Ezakupach możesz samodzielnie anulować lub zmienić produkty w zamówieniu do godz. 23.00 dnia poprzedzającego dostawę. Żeby skorygować realizowane zamówienia, należy przejść do zakładki „Moje zamówienia”.

W Twojej okolicy nie ma hipermarketu Tesco? Nic straconego. Aby sprawdzić, czy dostarczamy zakupy w Twoim miejscu zamieszkania, przejdź do naszej wyszukiwarki kodów pocztowych, umieszczonej na stronie głównej.

Zapraszamy: ezakupy.tesco.pl

Partnerzy

 Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego                     Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Back to top