Logo Tyfloświat
  • Strona główna
  • Różne
  • Dostępny przedsiębiorca – szkolenia i doradztwo w zakresie technologii asystujących, kompensacyjnych i projektowania uniwersalnego – Utilitia
logotypy: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polskiej, PARP, UE

Jesteś przedsiębiorcą? Masz własną firmę, zarejestrowaną w województwie małopolskim, podkarpackim lub świętokrzyskim? Zadbaj o to, by Twoje produkty oraz usługi były skrojone na miarę XXI wieku – czyli również z myślą o osobach o szczególnych potrzebach. Pozwól nam pomóc Twojej firmie w zapewnieniu równego dostępu do produktów oraz usług osobom z niepełnosprawnościami, seniorom czy ludziom w szczególnej sytuacji – pamiętaj, to może dotyczyć każdego, dlatego razem z nami postaw na dostępność!

Jak to zrobić? Wystarczy wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach w ramach naszego projektu „Dostępny przedsiębiorca – szkolenia i doradztwo w zakresie technologii asystujących, kompensacyjnych i projektowania uniwersalnego”, w którym między innymi wyjaśnimy, na czym polega projektowanie uniwersalne oraz jak ogromne znaczenie przy tworzeniu usług oraz produktów cyfrowych mają wytyczne WCAG 2.1.

Decydując się na udział w Projekcie:

• weźmiesz udział w szkoleniu dotyczącym technologii kompensacyjnych i asystujących oraz zasad uniwersalnego projektowania;
• weźmiesz udział w szkoleniu dotyczącym możliwości komercjalizacji rozwiązań z zakresu technologii asystujących, kompensacyjnych oraz uniwersalnego projektowania;
• otrzymasz doradztwo związane bezpośrednio z działaniami szkoleniowymi, o ile potrzeba ich realizacji wynika z Twoich potrzeb rozwojowych.

Z racji tego, że pomoc w zapewnieniu dostępności produktów i usług w Twojej firmie jest dla nas bardzo ważna – zarówno podczas szkoleń, jak i części doradczej – oprócz realizowania programu, skupimy się również na konkretnych potrzebach Twojego przedsiębiorstwa.

Jeśli interesuje Cię udział w Projekcie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami – podpowiemy, dlaczego warto się do niego zgłosić i w jaki sposób może to wpłynąć na zwiększenie grupy odbiorców Twoich usług oraz produktów. Pozostajemy do Twojej dyspozycji pod nr telefonu:
12 350 66 04
oraz pod adresem mailowym:
power@utilitia.pl. .

Więcej informacji o Projekcie, Regulamin oraz wszystkie dokumenty aplikacyjne, znajdziesz pod adresem:
https://utilitia.pl/projekty/dostepny-przedsiebiorca-szkolenia-i-doradztwo-w-zakresie-technologii-asystujacych-kompensacyjnych-i-projektowania-uniwersalnego/
Gorąco zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń – zwłaszcza, że ilość miejsc ograniczona!

Cena: bezpłatne
Termin: do uzgodnienia z organizacją
Ilość godzin: 4 dni x 6 godzin
Grupa szkoleniowa: minimum 7 – maximum 16 osób
Forma szkolenia: online, platforma szkoleniowa: Zoom Meeting

Projekt realizowany jest ze środków Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, w Osi priorytetowej II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji – Działanie 2.21 Poprawa zarządzania, rozwoju kapitału ludzkiego oraz wsparcie procesów innowacyjnych w przedsiębiorstwach.

Partnerzy

 Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego                     Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Back to top