Logo Tyfloświat

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z fundacyjnej świetlicy, mieszczącej się przy ul. Wybickiego 3a w Krakowie.

Masz trochę czasu, chciałbyś skorzystać z Internetu, komputerów, skanerów, przygotować się do zajęć w szkole lub na studiach, poczytać, lub po prostu napić się gorącej kawy, herbaty lub zjeść drożdżówkę – zapraszamy!

Jeśli potrzebujesz, możemy odebrać Cię z przystanku MPK przy ul. Bratysławskiej w Krakowie, zapewniamy pomoc asystentów w świetlicy.

Świetlica otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00 i mieści się przy ul. Wybickiego 3a w Krakowie, a korzystanie z niej jest oczywiście całkowicie bezpłatne. Wystarczy po prostu przyjść. Warunkiem jest posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności ze wskazaniem na wzrok.

Prosimy o przekazanie informacji nt działałności świetlicy Waszym niewidomym lub słabowidzącym przyjaciołom, którzy mogą nie mieć dostępu do Internetu.

Świetlica jest realizowana w ramach placówki wsparcia i rozwoju osobistego osób niepełnosprawnych, współfinansowanej ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Wszelkie informacje można uzyskać w siedzibie Fundacji przy ul. Wybickiego 3a w Krakowie pod numerem telefonu 012 629 85 14 (prosić Karolinę, kom. 663883337) lub emailem szkolenia@firr.org.pl.

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego, ul. Wybickiego 3a, 31-261 Kraków, tel.: (012) 629 85 14, faks: (012) 629 85 15, http://www.firr.org.pl

Partnerzy

 Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego                     Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Back to top