Logo Tyfloświat

Powstaje nowa inicjatywa mająca wspomóc osoby chętne do poprawy tężyzny fizycznej lub po prostu szukające miłego sposobu spędzania wolnego czasu w znalezieniu partnerów do wspólnych wypraw rowerowych.

Strona http://www.niewidominatandemach.gt.pl/ ma pomóc niewidomym znaleźć wolontariuszy do kierowania tandemami (oraz – w razie potrzeby – także tandemy do wspólnych jazd).

Zasada działania strony jest prosta: niewidomi oraz wolontariusze wypełnianiają odpowiednie formularze,
a koordynator przekazuje wzajemne dane kontaktowe osobom z tej samej miejscowości (rejonu).

Zgłoszenia przyjmowane są zarówno od osób dysponujących tandemem, jak i nieposiadających go.

Źródło: http://www.niewidominatandemach.gt.pl/

 

Zasięg przejażdżek zainteresowani ustalają pomiędzy sobą. Mogą to być zarówno pojedyncze, krótkie spacery, jak i wyprawy wielodniowe.Powstaje nowa inicjatywa mająca wspomóc osoby chętne do poprawy tężyzny fizycznej lub po prostu szukające miłego sposobu spędzania wolnego czasu w znalezieniu partnerów do wspólnych wypraw rowerowych.
Strona http://www.niewidominatandemach.gt.pl/ ma pomóc niewidomym znaleźć wolontariuszy do kierowania tandemami (oraz – w razie potrzeby – także tandemy do wspólnych jazd).
Zasada działania strony jest prosta: niewidomi oraz wolontariusze wypełnianiają odpowiednie formularze, a koordynator przekazuje wzajemne dane kontaktowe osobom z tej samej miejscowości (rejonu).
Zgłoszenia przyjmowane są zarówno od osób dysponujących tandemem, jak i nieposiadających go.
Zasięg przejażdżek zainteresowani ustalają pomiędzy sobą. Mogą to być zarówno pojedyncze, krótkie spacery, jak i wyprawy wielodniowe.

Partnerzy

 Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego                     Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Back to top