Logo Tyfloświat

Myślisz, że nie masz zdolności do języków? Czujesz, że nic Ci nie dał udział w licznych kursach językowych? Przerażają Cię skomplikowane reguły gramatyczne? A może po prostu nie możesz znaleźć szkoły językowej, w której kursy byłyby przystosowane do Twoich potrzeb?

Inglaway ? angielski w piżamie to kurs języka angielskiego on-line, który sprosta Twoim oczekiwaniom!

Inglaway składa się z:

  • 200 lekcji podzielonych na 16 modułów tematycznych, w których każda lekcja zawiera rozmówki, scenki obrazkowe (oraz ich opisy), słownik użytych wyrazów, a także czytelnię ? zbiór specjalnie napisanych tekstów, których lektura nie tylko ułatwi zapamiętywanie potrzebnych zwrotów, ale również dostarczy ciekawych i zabawnych informacji dotyczących codziennego życia w krajach anglosaskich,

  • 50 lekcji w przystępny sposób wyjaśniających podstawy angielskiej gramatyki, przestawiających najczęściej popełniane błędy oraz uczących, jak mówić tak, by Cię zrozumiano, bez używania zbyt skomplikowanych konstrukcji gramatycznych.

Dzięki Inglaway ? angielski w piżamie nauczyć się, jak zachować się w sytuacjach, które mogą Cię spotkać każdego dnia. Jak zareagować, gdy ktoś Cię zaczepia? Jak rozmawiać z pracodawcą oferującym pracę na czarno? Jak rozmawiać z nieznajomą osobą, która Ci się podoba? Jak złożyć reklamację? Skąd wiedzieć, że ktoś, kogo nie rozumiesz, używa wulgaryzmów i nie jest przyjaźnie usposobiony? Tradycyjne kursy dostępne na naszym rynku nie dostarczą Ci odpowiedzi na te pytania. Tego wszystkiego dowiesz się z kursu Inglaway.

Kurs Inglaway ? angielski w piżamie dostosowany jest do potrzeb osób z dysfunkcją wzroku.

Uważasz, że kurs języka angielskiego musi kosztować majątek i nie stać Cię na podobny wydatek? Nic podobnego! Miesięczny nieograniczony dostęp do kursu Inglaway dla całej rodziny już od 12,50 zł! To jedynie 0,24 gr za lekcję!

Inglaway ? angielski w piżamie ? sprawdź już teraz!

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Logo EU

 

Partnerzy

 Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego                     Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Back to top