Logo Tyfloświat
  • Strona główna
  • Prawo
  • Kraków: Konsultacje dla osób z dysfunkcja wzroku z zakresu prawa związanego z niepełnosprawnością, uprawnień, usług i sprzętu

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego w Krakowie zaprasza osoby z dysfunkcją wzroku do korzystania z bezpłatnych porad z zakresu prawa związanego z niepełnosprawnością, przysługujących uprawnień, dostępnych usług i sprzętu rehabilitacyjnego, jak również kwestii związanych z podejmowaniem pracy. Pracodawca chciałby Cię zatrudnić, ale nie wie jak się za to zabrać? A może nie wie, w jaki sposób rozlicza się dofinansowania? Nie wiesz, jak wypełnić wniosek?

Zgłoś się do naszego biura przy ul. Wybickiego 3a w Krakowie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00 – pomożemy Ci. Warunkiem jest posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności ze wskazaniem na wzrok.

Prosimy o przekazanie informacji nt możliwości nauki Waszym niewidomym lub słabowidzącym przyjaciołom, którzy mogą nie mieć dostępu do Internetu.

Wsparcie jest realizowane w ramach placówki wsparcia i rozwoju osobistego osób niepełnosprawnych, współfinansowanej ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego, ul. Wybickiego 3a, 31-261 Kraków, tel.: (012) 629 85 14, faks: (012) 629 85 15, http://www.firr.org.pl

Partnerzy

 Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego                     Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Back to top