Logo Tyfloświat

Szanowni Państwo,
Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego, realizując we współpracy z Konsulatem Generalnym USA w Krakowie projekt “Rozbudowa ruchu self-adwokatów w Polsce: doświadczenia polskich i amerykańskich organizacji osób z niepełnosprawnościami”, serdecznie zaprasza Państwa do udziału w webinarium poświęconym samorzecznictwu osób z niepełnosprawnościami w Stanach Zjednoczonych.

Spotkanie poprowadzą eksperci z organizacji Southwest Institute for Families and Children, od lat zaangażowanej w ruch “self-advocacy” (http://swifamilies.org/). Udział w webinarium jest bezpłatny, wystarczy dostęp do internetu. Zapewnimy również tłumaczenie na język polski.

Spotkanie/webinarium odbędzie się w dniu 30 marca 2016 r. w godzinach 16.00-17.00. Spotkanie odbywa się jedynie w formie on-line. Aby wziąć w nim udział konieczne jest uzyskanie dostępu do „pokoju”, w którym się ono odbywa. Dostęp do pokoju spotkania uzyskuje się czteroetapowo:

1) Po kliknięciu na poniższy link:
https://firr.clickwebinar.com/samorzecznictwo-osob-z-niepelnosprawnosciami-w-stanach-zjednoczonych/register?_ga=1.253371465.1929328365.1453991845
następuje przekierowanie na stronę, na której należy kliknąć ikonę „Rejestracja”.

2) Na stronie rejestracji wypełniają Państwo wymagane informacje w polach formularza (imię, nazwisko, adres e-mail), a następnie klikają ikonę „Rejestruj”.

3) Z podziękowaniem za rejestrację otrzymają Państwo wiadomość na wpisany adres e-mail w treści której będzie widoczna zielona ikona „Dołącz”. Ważne: Prosimy zachować ten e-mail.

4) W godzinę otwarcia pokoju spotkania (16:00, 30 marca 2016 r.) należy kliknąć na ikonę i w ten sposób wchodzą Państwo do pokoju, w którym odbywa się spotkanie.

Wszelkie pytania prosimy kierować pod numer telefonu: 663 000 035.

Będziemy wdzięczni za przekazanie naszego zaproszenia wszystkim zainteresowanym. W webinarium może wziąć udział każdy!

Partnerzy

 Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego                     Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Back to top