Logo Tyfloświat

W każdym drzemią talenty, trzeba tylko je obudzić i pozwolić im rozkwitnąć.

Polski Związek Niewidomych Serdecznie zaprasza osoby z dysfunkcją wzroku wraz z bliskimi do udziału w seminarium pt. “Jak poznawać siebie?”, którego celem jest zachęcenie do odkrywania własnych zdolności, wartości i poznawania sposobów służących samorozwojowi.

To niezwykłe spotkanie jest organizowane w ramach centralnych obchodów jubileuszu 65-lecia Polskiego Związku Niewidomych, a odbędzie się ono dzięki współpracy PZN z Personality Improvement Institute – PII.
PII jest twórcą Cyklu Seminariów Kinowych z zakresu samorozwoju, powstałych przy udziale najbardziej rozpoznawalnych gwiazd kina i telewizji.

W trakcie seminarium wyemitowany zostanie film edukacyjny pt. “Jak poznawać siebie”, a w roli filmowych prelegentów wystąpią aktorzy Jerzy Stuhr i Adam Ferency. Przedstawiona zostanie też krótka historia Hellen Keller.

Wszyscy uczestnicy seminarium otrzymają nieodpłatnie materiały audio powstałe w ramach Inspirującego Kursu Skutecznego Samorozwoju autorstwa Personality Improvement Institute, nagrane przez wybitnych lektorów, takich jak: Krystyna Czubówna i Adam Ferency. Materiały te, wzbogacone o podręczniki z ćwiczeniami, w formie elektronicznej będą dostępne po uaktywnieniu kodu przysługującego każdemu uczestnikowi.

Po seminarium organizator zaprasza na poczęstunek i jubileuszowe spotkanie.

Seminarium odbędzie się 3 października 2016 r. (poniedziałek) w godz. 11.00-13.30 w Warszawie w Multikinie przy al. KEN 60 (tuż przy stacji metra Imielin).

Udział w seminarium jest bezpłatny, koszty dojazdu uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje wcześniejsza rezerwacja.
Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się drogą mailową: ihawrylow@pzn.org.pl lub telefonicznie 22 635 76 16.
W zgłoszeniu należy podać:
– imię i nazwisko,
– numer telefonu/adres e-mail,
– imię i nazwisko osoby towarzyszącej – przewodnika.

Partnerzy

 Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego                     Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Back to top